Zaślubiny w górskiej miejscowości

Ślub to jeden z wyjątkowych dni życia. Stąd też każda para chce, by był on wyjątkowy. Świetnym planem może być uroczystość w górach. Urokliwa oprawa na długo zapisze się w pamięci nowożeńców oraz towarzyszących im w tym ważnym momencie weselników.

Planowanie uroczystości ślubnej

Planowanie wesela w górach to niezaprzeczalnie ogromne wyzwanie logistyczne. W pierwszej kolejności weselnikom trzeba przecież zapewnić miejsce noclegowe. Ciekawą opcją może okazać się przykładowo hotel w Zieleńcu, zajmujący się też organizowaniem przyjęć okolicznościowych. Decydując się na skorzystanie z oferty takiego obiektu, narzeczeni będą mogli liczyć na kompleksowe wsparcie podczas organizowania wesela.

Ponadto trzeba również zorganizować transport swój i weselników, a także znaleźć stylistkę albo na miejscu, albo gotową podjąć się zlecenia wyjazdowego. Cały trud włożony w planowanie z pewnością zostanie jednak zrekompensowany niezapomnianymi chwilami przeżytymi w towarzystwie ukochanej osoby. Wesele w górach to cudowne przeżycie!

Niezapomniany dzień

Wesele w górskiej miejscowości to wyjątkowe przeżycie dla młodych i świetna zabawa dla weselników. Rezerwując hotel w Zieleńcu z basenem, zagwarantujemy im wspaniałe rozrywki i sposobność wypoczynku. Dzięki temu będą przez długie lata wspominać tę ceremonię. Narzeczeni będą mogli zaś ślubować w bajkowej miejscowości w górach.

W trakcie ceremonii weselnicy będą mieli okazję zakosztować prawdziwych górskich smaków i wytańczyć się przy góralskich nutach. Z pewnością nie zabraknie im również czasu na zwiedzenie górskich szlaków.

Podróż poślubna

Po zaślubinach czas na wycieczkę nowożeńców. Dla entuzjastów dostępnych w górach dobrodziejstw doskonałą opcją może być Zieleniec. Hotel przy stoku jest dogodnym miejscem wypadowym dla eskapad na trasy górskie oraz podejmowania innych interesujących sposobów wypoczynku.

Wieczory we dwoje można spędzać w hotelowym SPA lub wybierając się na smaczną kolację, jaką poda restauracja w Zieleńcu. Podróż poślubna do górskiej miejscowości z pewnością będzie udaną decyzją, a plusem jest w jej przypadku to, że pomysł taki wcielić w życie można w każdym sezonie.

Przydatne strony:

Hotel w Zieleńcu w górach Orlickich - szarotka.eu

Sale weselne w górach - www.szarotka.eu/przyjecia_weselne