Gdzie się zabawić we Wrocławiu?

wrocław rynek

Wrocław jest bez wątpienia jednym z najpiękniejszych polskich miast. Jest to również miejsce przyjazne dla mieszkańca oraz trusty, ludzie tutaj mieszkający są z reguły mili i pomocni. Wrocław oferuje również szereg ciekawych rozrywek. No więc – gdzie się zabawić we Wrocławiu?

Przede wszystkim stolica Dolnego Śląska może się pochwalić licznymi klubami i pubami. Większość z nich znajduje się w rynku i okolicach, ale coraz większą popularnością cieszy się ostatnio nasyp niedaleko Arkad Wrocławskich. Wybór tu jest duży. Chcesz knajpki w klimacie PRLu? Spokojnie znajdziesz. A może chcesz połączyć piwo z graniem na konsoli? Też znajdziesz coś dla siebie. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka.

Jeśli lubicie grać w kręgle albo w bilard, zachęcam, żeby wybrać się do Sky Towera. Miejsc, w których można się oddać tym rozrywkom, jest we Wrocławiu sporo, ale Sky Tower oferuje najlepszą jakość. Tory na kręglach proste, nic się nie zawiesza, stoły bilardowe lśnią się, jakby były kupione wczoraj. Za tą jakość trzeba trochę więcej zapłacić, ale moim zdaniem warto.

Do Wrocławia powoli wchodzą również rozwiązania z zakresu VR. Lokalizacji nie ma jeszcze wielu, ale jeśli macie ochotę ze znajomymi postrzelać do zombiaków, znajdziecie coś dla siebie.

W stolicy Dolnego Śląska jak grzyby po deszczu wyrastają również tzw. escape roomy. Lokalizacji jest już sporo, głównie w rynku i okolicach. Jak to zwykle bywa – lepsze i gorsze, a nad gustami się nie dyskutuje. Udało mi się pojawić w kilku, ale – co ciekawe – najlepszy z nich jest nie we Wrocławiu, a w Opolu. Warto przemyśleć, to w końcu nie tak daleko. Godzinka pociągiem, a w Opolu też można trochę pozwiedzać.

We Wrocławiu nudzić się nie sposób. A ciekawych lokalizacji cały czas przybywa...