Wyjazdy w czasie pandemii

W czasach pandemii większość samochodowych wyjazdów turystycznych przemieniło się w wyjazdy firmowe, było to spowodowane obostrzeniami które zostały nałożone przez nasze Państwo. Co zmieniło się w turystyce i jakie profity możecie uzyskać eksplorując samochodem nowe tereny przeczytasz właśnie w tym artykule!

Wszelkie podróże między miastami zostały ograniczone do minimum, jedyną furtką jaka została dla ludzi były wyjazdy firmowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu pracownik mógł pojechać do innego miasta, zwiedzić je, a w razie potrzeby skorzystać np. z coworking space i zrealizować swoją pracę. Jeżeli chodzi o duże miasta jak stolice województw znalezienie odpowiedniej sali szkoleniowej na wynajem nie stanowi dużego problemu, natomiast w małych miasteczkach możemy nie znaleźć odpowiedniego miejsca dla siebie.

Jeśli pracownik wybrał się na Dolny Śląsk miał możliwość zwiedzenia wielu atrakcji, ponieważ większość zabytków pozostała otwarta dla zwiedzających. Coworking we Wrocławiu jest bardzo rozwinięty, dlatego turyści nie musieli martwić się o przestrzeń biurową w razie nagłej potrzeby pracy. Dodatkowo sale konferencyjne we Wrocławiu posiadają wiele ciekawych udogodnień dzięki którym praca staje się bardziej efektywna. Dodatkowo większość z nich posiada wszelkie dostępy do nowoczesnych mediów takich jak internet, nagłośnienie, czy odpowiednie dostosowanie światła.

Jeżeli spróbowaliście takiej zdalnej pracy w innych miastach i spodobało Wam się korzystanie z budek akustycznych czy podobnych przestrzeni biurowych, warto zainteresować się pomieszczeniami Cube od SpaceRebels. Jest to nowoczesna przestrzeń która oprócz zwykłej izolacji pracownika daje wiele ciekawych udogodnień takich jak odpowiednie oświetlenie, dostęp do mediów, czy samowystarczalną wentylację. Te wszystkie atuty przekładają się na efektywność pracownika oraz jego zadowolenie. Natomiast jeśli jeszcze nie wypróbowaliście tego typu rozwiązań zachęcamy do skorzystania z nich choćby np. w centach handlowych. Koniecznie dajcie znać jak Wam się podobały!