Sylwester w śniegu

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a jak wiemy, sylwester jest to okazja do zabawy. Wiele osób tego dnia wybiera się na bale w odświętnych kreacjach z pełnym cateringiem i zespołem. Inni z kolei wolą ten dzień spędzić w kameralnym gronie na przykład na domówce wśród najbliższych znajomych.

 

Są też osoby, które traktują sylwester jak każdy inny dzień i nawet potrafią przespać słynne odliczanie do północy. Każdy ma na ten dzień inny sposób i pomysł. Natomiast warto się zastanowić, czy nie spędzić chociaż raz sylwestra w górach. W ostatnich latach w okresie świąteczno-noworocznym, niestety nie mamy za dużo śniegu, ale w górach wiadomo, można na niego natrafić.

 

Warto więc chociaż jednego roku, oczywiście z wyprzedzeniem zaplanować sobie wyjazd, nawet w wąskim gronie. Taki sylwester w śniegu to niezapomniane przeżycie. A dzięki temu, że tym wydarzeniom zawsze towarzyszy szampan i fajerwerki na pewno nie będzie nam zimno mino śniegu i ujemnych temperatur. Takie wydarzenie na pewno na długo pozostanie w naszym wspomnieniach.

--