Prowadzisz hotel? Bezpieczeństwo Twoich gości jedną z ważniejszych kwestii

W bieżących czasach sporo hoteli oraz restauracji nie ma pojęcia jak dobrze zatroszczyć się o bezpieczeństwo swoich gości. Zobacz co powinieneś zrobić, aby Twe ośrodki były zawsze bezpieczne i zapewniały całkowity luksus turystom, na skutek czego będą oni mogli wykorzystać miło czas zwiedzając pobliskie rejony.

Jedną z kluczowych kwestii są optymalne zamki do drzwi w pokojach. Prowadząc swój hostel musisz zatroszczyć się o to, żeby każdy z wczasowiczów był bezpieczny w ciągu urlopu, zarówno kiedy przebywa wewnątrz, jak i w momencie jak rusza na zewnątrz. Takowe podejście ma możliwość zaręczyć jedynie system jednego klucza w drzwiach. Poprzez to goście obiektu mogą nie zaledwie otwierać własny apartament, ale także drzwi do toalety, czy wejściowe. Takie rozwiązanie jest szczególnie korzystne jeśli masz w swym kompleksie co najmniej dziesięć pokoi. Teraz pojawia się zapytanie – jak to działa? System jednego klucza ma dużo małych otworów, jakie dostosowują się do rozmaitych drzwi. Idea tego pomysłu jest bardzo przemyślana, dlatego że tylko jednym naczelnym kluczem wolno otworzyć wszelkie bramy znajdujące się na terenie hotelu, lecz innym, zewnętrznie wyglądającym podobnie kluczem uda nam się otworzyć już tylko niedużą ilość z nich.

Wprowadzając wkładki do drzwi z systemem jednego klucza do własnej kawiarni w obiekcie, damy radę przyzwolić zaufanym pracownikom na korzystanie z istotniejszych pomieszczeń, tymczasem dla niższych szczebli konkretne sale będą odcięte. Zamki z systemem jednego klucza nie jedynie zapewnią bezpieczeństwo w Twojej restauracji, ale dodatkowo pomogą przy organizowaniu dostaw. Firma, która odpowiada za zaopatrzenie Twojego pensjonatu będzie mogła dostać klucz, który otwiera wyłącznie drzwi do zaplecza, lub alternatywnego modułu, w jakim przechowywane są towary. Przy użyciu tego dostawca będzie mógł przywieźć świeżusieńkie towary w nocy, bez konieczności nadzoru przez podwładnych Twojej gastronomii. Poprzez tak wygodne zastosowanie, jakim jest system klucza master key możesz ocalić własny hotel i restaurację przed obcymi ludźmi, i dodatkowo obniżyć ilość kluczy dzierżonych przez pracowników.