Weekend z przyjaciółkami pod namiotem, czyli klika wskazówek co należy zabrać ze sobą

Sporo przyjaciółek urządzając podróż krajoznawczą do Europy nawet nie wie, jak dużo przydatnych przedmiotów zostaje przez zapominalstwo w mieszkaniu. My także to przechodziliśmy, stąd w tymże artykule odnajdziecie drogocenne porady w kwestii dobrego spakowania się do wycieczki samochodem.

Główną kwestią jest odzież, jeśli wyposażycie się w te oddychające, nie będziecie miały problemów z poceniem się, a tym samym będziecie miały możliwość przetrzymać pełną wycieczkę w wygodnej pozycji. Naszym zdaniem bezkonkurencyjnym podejściem jest kombinacja damskich spodni lnianych razem z długą lnianą koszulą. Jeśli chodzi o obuwie to najlepsze byłyby klapki, niestety w rodzimym kraju jest zakaz prowadzenia samochodów w takowym obuwiu ze względu na to, że są w stanie się podwinąć i zastopować hamulec. Tym samym nie pozostaje nam nic innego, jak włożyć wygodne baleriny. W ten sposób kreację do podróży mamy już kompletną.

Przechodzimy w takim razie do spakowania ubrań potrzebnych na wieczorowe wyjścia. Mało osób będąc w podróży objazdowej rozmyśla o tym, że w konkretnym miejscu będzie odświętny bankiet, lub przyjęcie. To właśnie na takowe wydarzenia warto mieć przy sobie sukienkę oversize z falbanami, która bezbłędnie wpasuje się w taką okazję (więcej inspiracji...). Nie można także nie pomyśleć o stosownych butach, np. takich jak ozdobne szpilki, które nie licząc uroczystych przyjęć będą pięknie łączyć się z polskimi sukienkami bawełnianymi do użytku na co dzień.

Trzeba nie zapominać też o potrzebnym prowiancie na trasę, dlatego że chyba prawie każdy po przebyciu kilkunastu kilometrów powoli ma ochotę na proste przekąski. Najlepszym sposobem jest spakowanie wielu rozmaitych przysmaków, tak by były w przypadku konieczności pod ręką. Dobrym wyjściem jest też wyposażanie się w zagłówek, dzięki któremu nie będzie Was bolała szyja w toku drogi.

Dodatkowo o ile planujecie nocować pod namiotami nieopodal przepięknych krajobrazów, warto zabrać w podróż gruby śpiwór, praktyczny materac, a dodatkowo bluzę hoodie (np. https://messapparel.pl/bluza-hoodie-damska), jakie na pewno ogrzeją Was w zimowe noce. Tak wykorzystany wyjazd będziecie wspominać przez długie lata, a wyjątkowa atrakcja, taka jak podziwianie nieba w bezchmurną noc na dodatek to podkreśli.